Turystyka

Aktywny wypoczynek na Dominikanie

Nie lubisz wylegiwać się nawet na najpiękniejszej plaży? Musisz po prostu coś robić, działać, być w ciągłym ruchu? Egzotyczne widoki to dla ciebie doskonała sceneria do nowego, oryginalnego działania? Fakultatywne wycieczki, podczas których trzeba wykazać się dobrą kondycją fizyczną, odrobiną odwagi i silnej woli – zostały stworzone z myślą o takich aktywnych osobach.

Wyzwania

Jeśli jesteś trochę takim niespokojnym duchem, którego nawet na wakacjach nie dotyczy bezczynność i lenistwo, musisz nieustannie próbować czegoś nowego i lubisz stawiać sobie rozmaite wyzwania, zajrzyj na stronę: https://tropicalsun.pl/dominikana/wycieczki_fakultatywne

Nurkowanie

Z pewnością poznawanie Morza Karaibskiego od samego dna będzie silniejszym i dosłownie – głębszym doznaniem—niż tylko oglądanie go z daleka lub pływanie przy brzegu. To propozycja dla praktykujących nurków wraz z osobami towarzyszącymi, które mogą popływać z maską i rurką. Snorkeling jest bardzo popularną formą podziwiania podwodnego świata dla tych, którzy nie decydują się na zejście nurkowe.

Pływanie z delfinami

Po prostu coś fantastycznego! Dla dzieci i dla dorosłych. Dla mniej i bardziej odważnych czy wysportowanych. Oprócz delikatnej formy przebywania w towarzystwie delfinów możliwe jest także pływanie na ich grzbietach, unoszenie przez delfiny do góry.

Ale jazda

Dla tych, którzy od ciszy i spokoju wolą szaloną jazdę po dzikich, dominikańskich plażach i po zaskakującym buszu – proponuje się jazdę Buggy lub quadami, off-roadowymi trasami.