Turystyka

Czy ślub musi być przewidywalny?

Ślub połączony z hucznym weselem to jeden z najbardziej utrwalonych polskich obyczajów. Jednak to, co było wręcz obowiązkowe jeszcze 20-30 lat temu, dzisiaj odchodzi do lamusa. Młode pary, pragnące wstąpić na nową drogę życia razem, nie chcą tracić czasu i pieniędzy na kosztowne wesela trwające dwa dni. Wiele z młodych par powtarza, że jest to niepotrzebny wydatek, który i tak się nie zwraca, a dodatkowo połowa gości z pewnością znajdzie powody do niezadowolenia. Zamiast tego młodzi szukają alternatyw – a tych jest coraz więcej!

Ślub w pięknym ogrodzie, zamku, w zabytkowej kopalni…

Zmiana przepisów w roku 2015 pozwoliła młodym parom na wyjście z ceremonią cywilną poza USC. Pomimo że opcja taka jest znacznie droższa, nie brak chętnych na ślub w plenerze, w zabytkowym zamku. Ceremonie takie zyskują sobie olbrzymią popularność.

Wyjątkową ofertę przygotowały dla przyszłych małżonków topowe biura podróży. Oferują one możliwość zawarcia małżeństwa na pięknej, egzotycznej plaży, pod palmami. Z pewnością taka opcja przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy poszukują nietuzinkowej formy tego wspaniałego dnia. Jak zorganizować ślub na Dominikanie? To proste!

Odpocznij, my zajmiemy się wszystkim

Decydując się na ślub na Dominikanie wystarczy wybrać się do jednego z najlepszych biur podróży w Polsce. Podczas rozmowy z pracownikiem biura z pewnością zostaniemy zapytani o preferowany termin ślubu, oczekiwania względem hotelu, atrakcji. Wyjazd na tropikalną wyspę jest kilkudniowy, więc poza samym ślubem para młoda będzie mogła spędzić ze sobą więcej czasu w pięknej, romantycznej scenerii. Podczas urlopu możliwe jest wypoczywanie pod palmami, ale również korzystanie z licznych szkół nurkowania z butlą czy z maską, wypożyczanie rowerów czy samochodu.