Ciekawe

Woda do biura – zalety i korzyści

W wielu miejscach natrafiamy dzisiaj na reklamy firm oferujących wynajem wody do biura. Czy warto z tego skorzystać? Czy to ma sens? Niby każdy z nas widzi gdzieś w bankach, czy w sklepach takie urządzenia z wodą pitną, jednak po co instalować takie coś u siebie w biurze?

Spragniony klient = żaden klient

Otóż powodów jest naprawdę wiele. Zacznijmy jednak najpierw od tych, które wiążą się bezpośrednio z wzrostem sprzedaży usług czy produktów w naszej firmie. Pomyślmy zatem przez chwilę sami, kiedy nasze zakupy są najbardziej przemyślane, kiedy rzeczywiście mamy ochotę je zrobić i zazwyczaj kupujemy to, po co przyszliśmy. Otóż wówczas, gdy nic nie rozprasza naszej uwagi – nie jest nam gorąco, nie ociekamy potem, nie chce nam się pić, nie jesteśmy głodni.

W przeciwnym razie nagle odkrywamy, że cały dzień minął, jesteśmy wściekli, zmęczeni, a nic nie załatwiliśmy. Już widać pierwszą zaletę wody do biura. Nasi klienci będą mieli czas odetchnąć, odpocząć, pracownicy zwilżyć usta. Słowem – wszyscy będą wzajemnie podchodzić do siebie spokojniej.

Woda do biura – pozostałe zalety

To jeszcze jednak nie wszystkie zalety wody do biura. Otóż woda do biura to także gwarancja bezpieczeństwa. Jakim sposobem? Na zewnątrz panuje czasem upał albo mróz, w środku jest duchota albo suche powietrze od klimatyzacji. W efekcie gwałtowne zmiany temperatury po wejściu do biura, czy suche powietrze mogą wywołać u osób które mają kłopoty z krążeniem, kobiet w ciąży itd. zawroty głowy i omdlenia. Warto mieć wówczas wodę.

Co więcej – należy także zwrócić uwagę na to, że dzisiaj posiadanie w biurze wody jest już swego rodzaju standardem. Jeśli zatem chcemy być uważani za rzeczywiście poważną firmę o konkretnych aspiracjach, to zdecydowanie warto zainwestować w taką wodę do biura. Szczególnie, że koszt tego wcale nie jest tak wysoki…

Wynajem wody do biura

Właśnie – jak przedstawia się to finansowo? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że dzisiaj nie ma żadnej konieczności kupowania takiego sprzętu. Istnieją bowiem na rynku firmy, które zajmują się profesjonalnym wynajmem takich urządzeń. Co to oznacza?

Otóż firma wynajmuje nam urządzenie, pracownicy przyjeżdżają w ściśle określonych dniach, czyszczą wszystko, wymieniają wodę, dostawiają kubeczki i gotowe! Nie mamy żadnych problemów! W razie czego zawsze istnieje możliwość zadzwonienia pod całodobowy serwis – nie my musimy się zajmować naprawą. To naprawdę wygodne i komfortowe!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Yazamco