Ciekawe

Wakacje w greckim raju

Grecja z roku na rok jest coraz bardziej popularnym kierunkiem wakacyjnych wojaży. Co takiego ma w sobie ten niewielki wyspiarski kraj, do którego tak chętnie udajemy się na zasłużony wypoczynek?

Grecka lekkość bytu

Zawsze słoneczna pogoda. Twarz roześmianego Greka. Przepyszna kawa w mikroskopijnej filiżance. Leniwe godziny na plaży w greckim słońcu. Przepyszna sałatka. Tutaj nikt nikogo nie pogania. Zawsze jest czas na to, aby w spokoju delektować się lokalnym jedzeniem czy skosztować miejscowego trunku. Można tak wyliczać bez końca. Lekkość bytu panująca w Grecji udziela się każdemu turyście i sprawia, że zawsze chce tutaj wracać.

Historia przez wielkie H

Urlop w Grecji to niekończące się obcowanie z niezwykle fascynującą starożytną historią. Niemal na każdym kroku znajdują się ciekawe ruiny, które niosą ze sobą mnóstwo przeżyć, informacji i wyjątkowego czaru. Nie trzeba ruszać daleko. Wystarczy opuścić mury hotelu, aby znaleźć się w zupełnie innym, helleńskim świecie.

Plaże jak z obrazka

Niesamowicie czysta, błękitna laguna otoczona białym na śnieg, drobniutkim piaskiem to w Grecji codzienność. Nie trzeba przemierzać dziesiątek kilometrów w poszukiwaniu skrawka czystej i przyjemnej przestrzeni do plażowania. Grecja to raj znajdujący się w zasięgu Twojego portfela.

Grecja autokarem, samochodem czy samolotem jest w zasięgu każdego. Wystarczy spakować walizkę i ruszyć na spotkanie z przygodą. Wcześniej zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na https://www.europol.com.pl/autokarem