Ciekawe

Stań się lepszą wersją siebie

Żadna z nas nie jest doskonała, ale wszystkie dokładamy wszelkich starań, żeby zbliżyć się do ideału. Właśnie po to kupujemy siódmy krem do kolekcji, stosujemy diety cud i każdego dnia tracimy wiele czasu na misterny makijaż. Mimo tego, że kryjący podkład lub szminka mogą zamaskować drobne niedoskonałości, to nie wszystko jesteśmy w stanie ukryć pod makijażem. Duży, niezgrabny nos lub wąskie usta dla wielu kobiet stanowią kłopot, który nie kończy się na niezadowoleniu ze swojego odbicia w lustrze. Kompleksy często odbijają się na całym życiu, skutecznie zaniżając samoocenę i niszcząc w zarodku wiarę w siebie. Czas wreszcie coś z tym zrobić!

Bezpieczne i skuteczne metody

Gabinety medycyny estetycznej z roku na rok cieszą się coraz większa popularnością. I nic w tym dziwnego. Codziennie dziesiątki kobiet w różnym wieku decydują się wprowadzić zmiany w swoim życiu, poprzez skorzystanie z fachowych zabiegów takich jak http://www.instytutluisa.pl/uslugi/powiekszanie-ust/. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów. Co wpływa na jego popularność? Przede wszystkim gwarancja subtelnego efektu pełniejszych ust, bez karykaturalnego rysu oraz bezpieczeństwo. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, między innymi w skórze, oku czy mazi stawowej. Organiczny „eliksir młodości” odpowiada za napięcie i sprężystość skóry, zapewniając jej młodzieńczy, zdrowy wygląd. Niestety, z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje, przez co twarz zaczyna pokrywać się coraz głębszymi zmarszczkami.
powiększanie ust

Bezinwazyjne powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to w stu procentach bezpieczna metoda, którą polecają lekarze i kochają kobiety na całym świcie.  Polki  nie wyłamują się z zachodnich trendów – świadomie korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej, która jest doskonałym środkiem do idealnego wyglądu i zadowolenia z siebie. Od wymarzonych ust dzieli nas zaledwie 20 minut – tyle właśnie trwa zabieg. Podczas krótkiej wizyty, specjalista wstrzykuje substancję wypełniającą w postaci krystalicznego żelu, który tworzy na powierzchni ust gadką taflę, bez grudek i nieregularności. Powiększanie ust może odbywać się na trzy sposoby, czyli poprzez konturowanie, wypełnianie lub modelowanie. Doświadczony kosmetolog albo lekarz medycyny estetycznej pomoże każdej klientce wybrać najlepszą opcję w zależności od efektu, jaki chce uzyskać. Zabiegi kwasem hialuronowym są nieocenione nie tylko wtedy, kiedy pragniemy powiększyć usta, ale również jeśli doskwiera nam ich wygląd. Wypełnianie ust jest zbawienne dla kobiet o nieregularnym kształcie warg, które w prosty sposób można skorygować.

Luksus dla każdego

Zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy są coraz bardziej przystępne i oblegane. Wahając się nad decyzją czy warto podjąć się kuracji, warto mieć na uwadze, że wypełnianie kwasem hialuronowym nie daje wiecznych efektów, co zmniejsza ryzyko ewentualnego niezadowolenia.