Zdrowie i Uroda

Rzęsy sztuczne

Kosmetyka idzie naprawdę w bardzo szybkim tempie do przodu. Nic więc dziwnego w tym, że co jakiś czas jesteśmy zaskoczeni tym co widzimy. Na rynek wchodzą nowe kolory farb do włosów, kobiety czeszą się o wiele inaczej niż dawniej. Dzisiaj doczepiane rzęsy to coś zwykłego, ale kiedyś były one dla nas dziwne, a wręcz śmieszne.

Dla kogo są przeznaczone takie doczepiane rzęsy?

Niestety nie każdą z nas Bóg obdarzył pięknymi, długimi, czarnymi, jak i gęstymi rzęsami. Musimy zatem w jakiś sposób wspomóc tą Matkę Naturę. Wiele osób korzysta z tego typu rozwiązań i myślę, że z roku na rok będzie ich jeszcze coraz więcej.

Kolejną ważną rzeczą jest to, że przed zabiegiem należy zrobić sobie test na oku, czy możemy w ogóle używać tego rodzaju kleju. W innym przypadku może się okazać, że nie będziemy mogli korzystać z tego typu zabiegu.

Sztuczne rzęsy – jedne z ważniejszych informacji na ten temat

Rodzajów sztucznych rzęs jest naprawdę bardzo dużo. Tego typu produkty są antyalergiczne. Przed rozpoczęciem zabiegu należy bardzo dokładnie porozmawiać z kosmetyczką na temat tego czego oczekujemy.

Taka kosmetyczka na kursie miała już możliwość dowiedzenia się jakie długości, kształty i szerokości rzęs dobrać do kształtu oka danej klientki. Po zabiegu nie można od razu się opalać ani pływać w basenie, ponieważ może to spowodować odpadnięcie nowych rzęs, a co za tym idzie – wyrzucenie po prostu pieniędzy w błoto.

Doczepiane rzęsy nowoczesnym sposobem na większą wygodę

Dzięki posiadaniu sztucznych rzęs nie musimy się martwić o to, że rano, na przykład po wstaniu z łóżka będziemy brzydko wyglądały. Przy większych wyjściach sztuczne rzęsy przepięknie będą wyglądały na zdjęciach. Z pewnością nasze oczy będą o wiele lepiej podkreślone.

Nasze oczy będą się wydawały o wiele większe niż bez tych doczepianych rzęs. Ponadto jeżeli nie chcemy korzystać z takich rzęs ”na stałe”, możemy przecież skorzystać z rzęs typu kępki. Spełniają one takie same zadanie jak doczepiane rzęsy, ale zakłada się je jedynie na czas jakiejś większej imprezy. Wtedy też przed pójściem spać i przy zmywaniu makijażu z łatwością odrywamy sobie tego typu produkty z oczu. Jest to super rozwiązanie dla każdej z nas. I nie potrzebny tusz do rzęs.

Sztuczne rzęsy znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl