Ciekawe

Parki linowe – dobra rozrywka dla całej rodziny!

Parki linowe znane są w Polsce od kilku lat, jednak dopiero od niedawna zyskują one prawdziwą popularność. Wszystko za sprawą rosnącej promocji takiej formy rozrywki, jak również faktu, że w parkach linowych bawić się mogą całe rodziny. Jakie są zalety takiego spędzania czasu? Co zaoferują nam parki rozrywki?

Parki linowe tworzone są na skrajach dużych lasów czy parków – infrastruktura przygotowywana jest zarówno na ziemi, jak i pośród koron drzew. Pomiędzy konarami rozpięte są liczne linii, mostki, kładki, przejścia – wszystkie one pozwalają na ekscytującą przygodę w powietrzu! Parki linowe dbają o bezpieczeństwo swoich klientów. Przed rozpoczęciem zabawy każdy uczestnik jest instruowany przez instruktora z zasad bezpieczeństwa, dodatkowo pokazuje on jak prawidłowo wpinać się i wypinać z lin. Sprawdza także, czy uczestnicy zabawy mają prawidłowo założone uprzęże.

Co poza wspinaniem?

Zabawa w parku linowym dedykowana jest właściwie osobom w każdym wieku, o ile tylko ich stan zdrowia pozwala na taką aktywność. Poza samą zabawą pomiędzy koronami drzew klienci parku nierzadko mogą też skorzystać z niewielkich barków, w których podawane są zimne napoje, przekąski.
Poznaj najlepszy park linowy w Polsce – parklinowyjachranka.pl