Zdrowie i Uroda

Opieka medyczna dla firm w nowoczesnym wydaniu

Centrum Medyczne Falck proponuje usługi dostosowane do sposobu funkcjonowania małych i dużych firm. Rewelacyjnym pomysłem dla firm zatrudniających wielu pracowników jest stworzenie przychodni przyzakładowej. Troska o zdrowie pracowników nie tylko świadczy o wizerunku firmy, ale buduje jej rzeczywisty potencjał.

Medycyna w pracy

Badania kontrolne pod kontrolą? Umówienie bez problemu wizyty u lekarza specjalisty? Rzetelna dokumentacja medyczna? Dojazd lekarzy i pielęgniarek do zakłady pracy? Utworzenie przychodni przyzakładowej? Abonamenty medyczne? Lub karta medycyny pracy? To opieka medyczna w najlepszym wydaniu.

To nowoczesna propozycja w stylu Falck

Centrum Medyczne Falck wychodzi naprzeciw potrzebom małych i dużych firm. Już ponad 2500 polskich pracodawców zdecydowało się  na współpracę z Falck w zakresie profilaktycznej opieki medycznej i medycyny pracy.

W zdrowym ciele – zdrowy duch

Przedsiębiorcy rozumieją, że troska o zdrowie pracowników powinna wynikać nie tylko z potrzeby postępowania zgodnego z kodeksem pracy. Musi być ona faktycznym dbaniem o pracownika, co szybko przełoży się na rozwój firmy.

Dbanie o zdrowie się opłaca

Okaże się, że dbanie o zdrowie pracowników to po prostu dobra inwestycja. Prowadzi do zmniejszenia absencji chorobowej. Wpływa pozytywnie na komfort pracy. Współtworzy dobry wizerunek firmy.

Świadczenie usług na najwyższym poziomie potwierdza medycyna pracy Gdańsk. To jedna z 9 placówek Falck zlokalizowanych na terenie całej Polski.