Ciekawe

Na czym polega darmowe zarabianie kryptowalut?

DOGE, ETC, ETH, DASH, DGB, KMD, LTC, PIRATEs, RDD, RVN, TRX, ZRX, XVG, ZEC, ZEN – czym są owe skróty? To oznaczenia kryptowalut, które pojawiły się dzięki blockchain development. Przy tej okazji warto wspomnieć o tym, na czym polega darmowe zarabianie kryptowalut.

Faucety dla kryptowalut

Blockchain sprawił, że obecnie ma się do czynienia z wieloma kryptowalutami, o różnej wartości. Prym wiedzie BTC, który możliwy do otrzymania jest przy tzw. kranikach coinów. Wyżej wymienione monety również można otrzymać dzięki temu, że będzie wykonywało się zadania, jakie dedykowane są dla faucety, czyli owych kraników.

Blockchain development services, które oferowane są m.in. przez 10 Clouds sprawiły, że pojawiły się serwisy internetowe oferujące wypłatę w coinach. Ciekawa propozycja, która na pewno spotka się z akceptacją osób, mającym nadmiar czasu. Tym bardziej, że blockchain application development sprawił, iż wiele serwisów dostępnych jest na smartfonach. Poszczególne zadania można więc wykonywać siedząc, np. w autobusie, czy też w kolejce u lekarza.

KranikCrypto dla każdego

Blockchain software development sprawił, iż istnieje możliwość korzystania z tego serwisu. Można tam skorzystać z takich opcji, jak odebranie darmowych walut co 30 minut, wypełnianie ankiet (Surveys), oglądanie reklam (Ptc Ads), wykonywanie zadań (Offer Walls) na komputerze (Desktop) / Android / iOS. Warto dodać, że zadania mają różne poziomy trudności, dlatego też każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Młody Faucet

Od 2019 roku użytkownicy mogą korzystać z tego serwisu, który pomaga zarabiać za oglądanie filmików video, oglądanie stron, czy też klikanie w reklamy. Tutaj z kolei, co godzinę można odbierać 4 darmowe kryptowaluty. Nie można również zapomnieć o aplikacjach i grach, gdzie czekają różne zadania do zrealizowania. 

Jak zarobić BTC?

Wystarczy wejść na https://cointiply.com, gdzie po potwierdzenie adresu e-mail po rejestracji można zarobić już pierwsze 1000 coinsów. A to nie jedyne możliwości tego kraniku. Dwa razy na dobę organizowane jest losowanie coinsów, które otrzymać można za free. Użytkownicy oglądają również reklamy, a także realizują zadania, jakie są w aplikacjach, a także w grach. 

 

Niejedna blockchain development company jest w stanie zaoferować klientom ogrom nowych możliwości, jeżeli chodzi o zarabianie w kryptowalutach. Kraniki są jedną z takich opcji, które są chętnie wykorzystywane przez inwestorów. W szczególności, że na samym początku wszyscy boją się inwestować własne pieniądze, aby ich nie utracić.