Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne meble do salonu w bloku

Meble do salonu w bloku każdy z nas musi wybierać według swojego indywidualnego gustu. Obecnie mamy dostęp do tylu ciekawych propozycji, że każdy z nas na pewno wybierze dla siebie coś ciekawego, dzięki czemu urządzi salon w sposób gustowny i efektowny. Z salonem bardzo często kojarzone są meblościanki. Jednak nie każdy będzie chciał mieć takie zestawy mebli u siebie.

Modułowe meble do salonu w bloku

Nie wszyscy lubią toporne meblościanki, które dodatkowo kojarzone są bardzo często z czasami naszych dziadków. Co prawda moda na retro cieszy się w ostatnim czasie ogromnym powodzeniem, jednak nie zawsze dobrze się sprawdza podczas gospodarowania małych wnętrz w blokach. Takie meblościanki mogą powodować, że cała przestrzeń w salonie będzie mocno przytłoczona. Warto więc postawić na meble lekkie, modułowe, jak chociażby skrzynie ustawione w specjalnych regałach. Takie meble są bardzo funkcjonalne i z powodzeniem będą się pięknie prezentować w małej przestrzeni. 

Drewno w salonie

Jeżeli jednak koniecznie upieramy się na to, aby drewno było obecne w salonie, to możemy zastosować je na podłodze. Meble do salonu w bloku niech będą w jasnej kolorystyce, a na podłodze zastosujmy ciemne drewno, które będzie wspaniale współgrało z jasnymi ścianami i jasnymi meblami. Takie zestawienie sprawi, że nawet najmniejszy salon w bloku będzie wydawał się przestronniejszy i bardziej przytulny. Przy takim połączeniu można również zastosować inne motywy naturalne, które będą świetnie współgrały kolorystycznie z całością przestrzeni