Technologia

Licznik elektryczny

Energię dobrze mieć pod kontrolą – zwłaszcza tę elektryczną. Nasze liczniki pozwalają mieć rękę na pulsie i zawsze gwarantują rzetelne pomiary. Licznik zużycia energii elektrycznej powinien znaleźć się w każdym budynku. Nie wiesz gdzie najlepiej kupić takie urządzenie? Sprawdź nasz asortyment.

Licznik elektryczny LE-02D-CT to trójfazowe urządzenie, które swoje zastosowanie znajduje w układach półpośrednich. Może współpracować z przekładniami w zakresie prądu pierwotnego 5÷6000A i wtórnego 5A. Jest to licznik elektryczny wzorcowany statycznie. Ze względów bezpieczeństwa pomiaru czynność nastawy przekładni można dokonać tylko raz. Pobór energii pokazywany jest za pomocą diody, która jednym mignięciem wyraża jeden impuls. Dokładność wartości wyświetlanej to 0,01 kWh.

Licznik posiada wyjście impulsowe SO+ – SO- i pozwala na podłączenie innych urządzeń. Możliwość zaplombowania zwiększa bezpieczeństwo pomiaru. Nasze liczniki to wyłącznie wysokiej jakości sprzęt, który przetrwa lata i zagwarantuje wysoką dokładność pomiarów.

Sklep elektryczny.pl zaprasza

Jeśli szukasz części elektrycznych zapraszamy do naszego sklepu elektryczny.pl. Oferujemy towary wyłącznie sprawdzonych producentów.