Ciekawe

La Millou – komfort i bezpieczeństwo malucha

Urządzenie pokoju dla niemowlaka i zakup wszystkich potrzebnych rzeczy to duże wyzwanie. Wybór artykułów dla dzieci jest ogromny, więc trudno jest się zdecydować. Ponadto, takie rzeczy nie należą do tanich, a jest ich bardzo dużo. Dlatego warto wszystko odpowiednio rozplanować. Niektóre przedmioty można też nabyć używane – maluchy rosną tak szybko, że z wielu rzeczy nie zdążają skorzystać w pełni.

O ile wózek bez wyrzutów sumienia możemy znaleźć używany i będzie to rozwiązanie godne pochwały również z punktu widzenia ekologa, o tyle rzecz ma się zupełnie inaczej w przypadku jego wypełnienia. Kupując taką rzecz, trzeba mieć na uwadze dobro malucha i choć na chwilę przestać oszczędzać.

Każda mama chce dla swojej małej pociechy jak najlepiej — produkty z metką La Millou to godne polecenia artykuły dla dzieci. Producenci gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą możliwą jakość. Pracownicy firmy dbają, aby wszystkie surowce wykorzystywane przy tworzeniu ich artykułów spełniały najbardziej surowe normy bezpieczeństwa — działają w myśl zasady, że bezpieczny malec równa się szczęśliwym i spokojnym rodzicom. Jako potwierdzenie, La Millou postarało się o certyfikat OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Wszystkie mamy i tatusiowie mogą być więc pewni, że zakupiony produkt spełnia restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci.

Śpiworek La Millou świetnie sprawdzi się zarówno w wózku, jak i na siedzeniu fotelika samochodowego, kiedy będziemy chcieli wybrać się z maluchem nieco dalej niż na spacer. Został wyposażony w otwory na pasy bezpieczeństwa, nie trzeba się więc martwić o bezpieczeństwo na drodze.

La Millou śpiworek do wózka został uszyty z najwyższej jakości bawełny oraz miękkiego polaru typu minky. Wewnątrz znajduje się też warstwa włókniny antyalergicznej oraz impregnowany ortalion, przydatny w razie mroźniejszych dni. Całość można łatwo rozpiąć i oddzielić górną część od dolnej. Jest tak dzięki zastosowaniu dwustronnego zamka błyskawicznego. Myśląc o bezpieczeństwu dziecka, został on ukryty, tak że dostęp może uzyskać jedynie opiekun.