Dom i Wnętrze

Jakie fotele do kawiarni wybrać?

Wybór konkretnych mebli o kawiarni nie powinien być dziełem przypadku. Meble powinny być wygodne, odporne na uszkodzenia i koślawienie, wykonane z trwałych materiałów i przede wszystkim: eleganckie. Szukając mebli warto również zastanowić się nad ogródkiem letnim – taka opcja jest wysoce ceniona przez klientów. Mogą oni wtedy usiąść wygodnie z kawą w promieniach słońca i cieszyć się chwilą relaksu. Jak zaaranżować taki ogródek?

Wybierz meble, które zapewnią komfort

Podstawą w ogródkach kawiarnianych i restauracyjnych są meble. Fotele do kawiarni powinny być wygodne i trwałe, dlatego zaleca się wybieranie produktów pochodzących od topowych dostawców. Wśród wielu propozycji warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe, które łączą w sobie wyjątkowy wygląd oraz wysoką trwałość. Stelaż mebli technorattanowych wykonywany jest z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. Metal ten jest niezwykle lekki, przez co podnoszenie czy przenoszenie takich mebli nie sprawia większego problemu. Aluminium jest zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Dzięki temu restauratorzy mogą mieć pewność, że meble na długo zachowają piękny wygląd i elegancki kształt.

Dlaczego warto wybrać technorattan?

Technorattan dawniej miał imitować naturalny rotang. Dzisiaj jednak stanowi on jeden z najchętniej wybieranych materiałów do ogrodów i na tarasy. Również w kawiarniach coraz częściej wybierane jest to tworzywo. Fotele do kawiarniwykonane z technorattanu staną się prosta i funkcjonalną ozdobą, która wpłynie na estetykę całego miejsca wypoczynkowego dla gości. Technorattan jest tworzywem syntetycznym, wysoce odpornym na zmienne warunki atmosferyczne. Nie odkształca się, nie chłonie brudu, a czyszczenie jego nieporowatej powierzchni zajmuj krótką chwilę.