Biznes

Dobra oferta polis

Ubezpieczenia są nam potrzebne. Na życie, na samochód. Coraz modniejsze stają się również ubezpieczenia podróżne, w szczególności dla turystów wyjeżdżających za granicę. Z jakiej jednak skorzystać oferty, jeżeli na rynku można znaleźć tyle propozycji? Która będzie najtrafniej dopasowana do naszych potrzeb?

Porównywarka mfind.pl na wysokim poziomie

Bardzo dobra porównywarką OC i AC, która już od ponad 5 lat trafnie pomaga podjąć decyzję jest mfind.pl. Wielu klientów poszukuje tam informacji odnośnie ubezpieczenia dla swojego samochodu osobowego. Przy czym wyszukując polisę komunikacyjną OC, Autocasco (AC) pamiętajmy o tym, że samochód musi być naszą własnością prywatną. Nawet, jeżeli pojazd użytkowany jest w celach służbowych, samochód osobowy tylko i wyłącznie musi podlegać prywatnej własności. 

Szeroka oferta ubezpieczeń

Oprócz polis komunikacyjnych możemy tam znaleźć również ubezpieczenia szkolne, które są bardzo ważne w szczególności we wrześniu dla wielu rodziców. Bez problemu znajdziemy tam taką ofertę polisy, dzięki czemu rodzice nie będą musieli martwić się o swoje pociechy. Do tego w ofercie porównywarki AC i OC znaleźć można Assistance i Zieloną Kartę, ubezpieczenia zdrowotne, podróżne. Bardzo dużą popularnością cieszą się również ubezpieczenia nieruchomości, dzięki czemu nasze domy i mieszkania zawsze będą znajdowały się pod doskonałą ochroną. W razie jakichkolwiek pytań zawsze mamy możliwość skomunikowania się z konsultantami telefonicznie lub poprzez specjalny Live chat.