Powiedz NIE przypalonym patelniom!

Powiedz NIE przypalonym patelniom!

0

Solidna patelnia i zestaw garnków to podstawowe wyposażenie, które w kuchni jest używane każdego dnia. Aby codzienne przygotowywanie posiłków stało się nie obowiązkiem, a przyjemnością, warto starannie skompletować swoją kuchenną kolekcję. Jaka patelnia najlepiej spełni największe oczekiwania? Jak raz na zawsze pożegnać się z uporczywym szorowaniem zaschniętych zabrudzeń?  Sprawdź nasze propozycje!

 

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej wygody

Prostym, a zarazem skutecznym sposobem na podniesienie swojego komfortu podczas gotowania i pozbycie się raz na zawsze problemów z przypalonym jedzeniem jest kupno patelni z powłoką non-stick. Jeszcze do niedawna dużą popularnością cieszyły się naczynia pokryte od wewnątrz teflonem. Dzisiaj czołowi producenci odchodzą od  sztucznego teflonu wydzielającego toksyczne związki na rzecz powłok wzmacnianych naturalną ceramiką. Tego typu powierzchnie odporne są na ścieranie, pozytywnie wpływają na smak i jakość potraw, a podczas ich podgrzewania do wysokich temperatur nie uwalniają się żadne szkodliwe dla naszego organizmu substancje.

Patelnie z powłoką ceramiczną przypadną do gustu zwolennikom niskokalorycznej diety – aby usmażyć aromatyczną rybę czy mięso wystarczy jedynie kropla tłuszczu!

 

Gdzie szukać solidnej patelni?

Aby mieć pewność, że intensywne użytkowanie nie odbije się negatywnie na kondycji nowej patelni, wybierz model znanej i cenionej marki. Na stronie gerlach.pl znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych patelni, które przez długie lata będą umilać i ułatwiać Ci gotowanie. Co ważne, patelnie marki Gerlach wyróżniają się przemyślaną w najmniejszym stopniu budową dna, dzięki któremu naczynie szybko nagrzewa się i długo utrzymuje ciepło, co pozwala zminimalizować straty energii.