Weekend na Podhalu – jak go zorganizować?

Weekend na Podhalu – jak go zorganizować?

1 views
0

Weekendowy wypad na Podhale to świetny sposób na to, aby zregenerować siły, odetchnąć świeżym, górskim powietrzem oraz aktywnie spędzić czas. Bez wątpienia większość turystów wybiera Zakopane jako miejsce docelowe – my jednak polecamy miasteczka znacznie bardziej kameralne i spokojniejsze, takie jak Poronin czy Bukowina Tatrzańska. Jak zaplanować wyjazd weekendowy dla siebie i bliskich? To nic trudnego!

Znajdź noclegi dopasowane do własnych potrzeb!

Znalezienie noclegów na Podhalu nie powinno być żadnym problemem, o ile tylko pozostawimy sobie niewielki zapas czasu do momentu wyjazdu. Noclegi w Poroninie czy w Bukowinie Tatrzańskiej są zdecydowanie tańsze niż w przypadku Zakopanego. Dodatkowo w dobrej cenie możemy również liczyć na domowe, smaczne śniadania czy obiady. Praktycznie wszystkie apartamenty posiadają własne łazienki, dostęp do Internetu, TV i inne udogodnienia. Warto sprawdzić ofertę Willi Majerczyk – czytaj na stronie willamajerczyk.com.

Jak spędzić czas na Podhalu?

Istotne jest także to, że Bukowina i Poronin oferują swoim gościom wiele interesujących atrakcji. W przypadku Bukowiny największym zainteresowaniem cieszą się termy, na których czas spędzać można również z dziećmi. W okresie zimowym W Poroninie i Bukowinie znajdziemy wiele stoków narciarskich, o zróżnicowanych stopniach trudności. Bukowina i Poronin to także wyborne miejsca na urządzanie długich spacerów szlakami turystycznymi.